Sezon 2016/2017

 

Ameryka

Lp Nazwisko i imię
 
1.
Bartczak Grzegorz
 
2. Blaszczyk Rafał  
3. Dendera Norbert  
4. Ledwig Józef  
5. Lewek Tomasz  
6. Kamiński Krzysztof  
7. Matros Zygmuny  
8. Michno Marcin  
9. Pollok Waldemar  
10. Dendera Robert  
11. Młynek Krzysztof  
12. Skóra Andrzej  
13. Skóra Marcin  
14. Warzecha Michał  
     
   Kierownik: Andrzej Skóra  
     
     

 

Białe Jastrzębie

Lp Nazwisko i imię
 
1.
Białogór Jacek
 
2. Gładki Łukasz  
3. Kała Tomasz  
4. Karcz Grzegorz  
5. Karcz Przemysław  
6. Klimek Leon  
7. Konopacki Marcin  
8. Kupka Hubert  
9. Sosna Mateusz  
10. Warzecha Piotr  
11. Wollny Roman  
     
  Kierownik: Roman Wollny  

 


 

Dream Team

Lp Nazwisko i imię
 
1.
 Adamarczuk Rafał
 
2.  Hilla Tomasz  
3.  Kaszczyszyn Adam  
4.  Kondziela Adrian  
5.  Kondziela Mateusz  
6.  Krukowski Mirosław  
7.  Matula Damian  
8.  Mróz Andrzej  
9.  Pasalski Krzysztof  
10.  Porzeziński Michał  
11.  Kozłowski Krzysztof  
12.  Leszczyński Krzysztof  
     
  Kierownik: Adrian Kondziela  

 


 

Chłopaki Cichego

Lp Nazwisko i imię
 
1.
Choczaj Krzysztof
 
2. Chwist Arkadiusz  
3. Cichecki Marek  
4. Cichocki Tomasz  
5. Gut Tomasz  
6. Jankowski Dariusz  
7. Jastrzębski Zbigniew  
8. Kiełbus Dominik  
9. Milczarek Dariusz  
10. Pech Zygfryd  
11. Piegza Ireneusz  
12. Schubert Aron  
13. Tuła Dariusz  
     
   Kierownik: Marek Cichecki  
     
     

 

Chróścice U60

Lp Nazwisko i imię
 
1.
Borosz Tomasz
 
2. Bachleda Łukasz  
3. Biskup Paweł  
4. Czechowski Mateusz  
5. Cossbau Rafał  
6. Funk Mariusz  
7. Hilla Michał  
8. Krzywda Bartosz  
9. Kupczyk Roman  
10. Krośniak Leszek  
11. Matys Michał  
12. Mróz Roman  
13. Prodlo Mateusz  
14. Rychlik Andrzej  
15. Synowski Tomasz  
16. Urbański Marek  
17. Zakrzewski Krzysztof  
     
     
     
  Kierownik: Roman Kupczyk  

 


 

FC Kup

Lp Nazwisko i imię
 
1.
Cebula Adrian
 
2. Czech Artur  
3. Czech Stiven  
4. Dendera Dawid  
5. Dudek Bernard  
5. Glados Mariusz  
6. Mojsiejewicz Adam  
7. Piątkowski Janusz  
8. Sobiech Piotr  
9. Szyndler Grzegorz  
10. Tront Krystian  
11. Szumilas Erwin  
12. Warzyc Michał  
13. Dawidowski Dawid  
  Kierownik: Michał Warzyc  

 


 

Oldboje

Lp Nazwisko i imię
 
1.
Bajorko Michał
 
2. Górski Przemysław  
3. Kamalski Dawid  
4. Kowalski Marek  
5. Koszyk Krzysztof  
6. Lewandowski Łukasz  
7. Wer Adam  
8. Lorenc Łukasz  
9. Moskal Grzegorz  
10. Stasiak Janusz  
11. Maziarski Wojciech  
12. Śledź Waldemar  
     
  Kierownik: Grzegorz Moskal  
     
     

 

Piątek XXI

Lp Nazwisko i imię
 
1.
Brzuchowski Krzysztof
 
2. Glinkowski Kamil  
3. Grodecki Adam  
4. Jakubik Marcin  
5. Jankowski Mateusz  
6. Kołodziej Paweł  
7. Młynek Adrian  
8. Młynek Mateusz  
9. Sorówka Łukasz  
10. Stemporowski Roman  
11. Ślazyk Adrian  
12. Trzebuniak Łukasz  
13. Wolniaczyk Dawid  
14. Wolniaczyk Michał  
15. Zieman Rafał  
     
  Kierownik: Michał Wolniaczyk  

 


 

Sami Swoi

Lp Nazwisko i imię
 
1.
Cmok Paweł
 
2. Dudziec Mateusz  
3. Garbiec Marcin  
4. Fiedeń Wiesław  
5. Lazinka Mateusz  
6. Łata Robert  
7. Kafel Andrzej  
8. Kozłowski Ziemowit  
9. Owsiak Andrzej  
10. Rykała Łukasz  
11. Kubiński Jacek  
12. Nowek Łukasz  
13. Warchoł Daniel  
     
  Kierownik: Paweł Cmok  

 

   
© GZ LZS