Dobrzeńska Amatorska Liga Siatkówki sezon 2017/2018

 

1 kolejka

 

Smerfy Dobrzeń Wielki - Nieuprawnieni Chróścice – 0 – 3 (14-21, 15-21, 7-21)

OT M  Dobrzeń Wlk. - ODRA Ślum Dobrzeń Wielki – 1 – 3 (14-21,17-21, 21-14, 17-21)

Kocybek Dobrzeń Mały – PIĄTEK 21  Dobrzeń Wlk. - 3 – 0 (21-12, 21-13, 21-14)

 

2 kolejka

 

SPARTA Dobrzeń Wielki - Kocybek Dobrzeń Mały – 0 – 3 (14-21, 8-21, 16-21)

Nieuprawnieni Chróścice – OT M  Dobrzeń Wlk. - 3 – 0 (24-22, 21-18, 23-21)

PIĄTEK 21  Dobrzeń Wlk - Smerfy Dobrzeń WielkI – 1 – 3 (13-21, 11-21, 22-20, 10-21)

 

3 kolejka

 

PIĄTEK 21  Dobrzeń Wlk - Nieuprawnieni Chróścice – 0 – 3 (17-21, 19-21, 18-21)

Smerfy Dobrzeń WielkI – SPARTA Dobrzeń Wielki – 3 – 1 (21-17, 22-20, 16-21, 21-12)

ODRA Ślum Dobrzeń Wielki – Kocybek Dobrzeń Mały – 0 – 3 (13-21, 20-22, 21-23)

 

4 kolejka

 

SPARTA Dobrzeń Wielki – OT M  Dobrzeń Wlk. - 2- 3 (22-20, 23-21, 12-21, 23-25, 9-15)

Nieuprawnieni Chróścice – ODRA Ślum Dobrzeń Wielki – 1 – 3(12-21, 21-10, 17-21, 11-21)

Smerfy Dobrzeń WielkI – Kocybek Dobrzeń Mały – 3- 2 (21-15, 21-8, 18-21, 19-21, 15-10)

 

5 kolejka

 

OT M  Dobrzeń Wlk. - PIĄTEK 21  Dobrzeń Wlk – 3 – 1 (19-21, 21-13, 22-20, 21-13)

ODRA Ślum Dobrzeń Wielki – SPARTA Dobrzeń Wielki – 0 – 3 (17-21, 18-21, 15-21)

Kocybek Dobrzeń Mały – Nieuprawnieni Chróścice – 3 – 2 (17-21, 24-26, 21-19, 21-18, 16-14)

 

6 kolejka

 

PIĄTEK 21  Dobrzeń Wlk – ODRA Ślum Dobrzeń Wielki – 1 – 3 (21-19, 14-21, 13-21, 18-21)

Nieuprawnieni Chróścice – SPARTA Dobrzeń Wielki – 3 – 2 (21-10, 17-21, 18-21, 21-19, 15-5)

OT M  Dobrzeń Wlk. - Smerfy Dobrzeń WielkI – 0 – 3 (18-21, 13-21, 11-21)

 

7 kolejka

 

ODRA Ślum Dobrzeń Wielki – Smerfy Dobrzeń WielkI – 0 – 3 (10-21, 11-21, 11-21)

Kocybek Dobrzeń Mały – OT M  Dobrzeń Wlk. - 3 – 0 (21-12, 21-14, 21-19)

SPARTA Dobrzeń Wielki – PIĄTEK 21  Dobrzeń Wlk – 3 – 1 (21-12, 21-19, 13-21, 21-19)

 

 

8 kolejka

 

ODRA Ślum Dobrzeń Wielki – OT M  Dobrzeń Wlk. - 3 -2 (18-21, 20-22, 21-19, 21-16, 15-12)

PIĄTEK 21  Dobrzeń Wlk. - Kocybek Dobrzeń Mały – 0 – 3 (18-21, 10-21, 14-21)

 

9 kolejka

 

Nieuprawnieni Chróścice – OTM Dobrzeń Wielki – 3 – 1 (21-10 -, 21-15, 22-24, 21-13)

Kocybek Dobrzeń Mały – SPARTA Dobrzeń Wielki – 3 – 1 (21-19, 19-21, 21-12, 21-13)

 

10 kolejka

 

Smerfy Dobrzeń WielkI – Nieuprawnieni Chróścice – 3 – 0 (21-11, 21-17, 22-20)

ODRA Ślum Dobrzeń Wielki – PIĄTEK 21  Dobrzeń Wlk. - 3 – 0 ( 21-17, 22-20, 21-19) 

 

11 kolejka

 

Smerfy Dobrzeń WielkI – PIĄTEK 21  Dobrzeń Wlk. - 3 – 0 (21-0, 21-0, 21-0)

Kocybek Dobrzeń Mały - ODRA Ślum Dobrzeń Wielki – 3 – 0 (21-12, 27-25, 21-13)

 

12 kolejka

 

Nieuprawnieni Chróścice –  ODRAŚlum  Dobrzeń Wlk. - 0 – 3 (14-21, 22-24, 20-22)

SPARTA Dobrzeń Wielki – Smerfy Dobrzeń WielkI – 0 – 3 (15-21, 19-21, 20-22)

 

13 kolejka

 

OT M  Dobrzeń Wlk. - SPARTA Dobrzeń Wielki – 0 – 3 (20-22, 13-21, 18-21)

Nieuprawnieni Chróścice – PIĄTEK 21 – 3 – 0 (21-0, 21-0, 21-0)

Kocybek Dobrzeń Mały - Smerfy Dobrzeń WielkI – 0 – 3 (18-21, 14-21,18-21)

 

14 kolejka

 

PIĄTEK 21  Dobrzeń Wlk – OT M  Dobrzeń Wlk. - 0 – 3 (7-21, 10-21, 15-21)

SPARTA Dobrzeń Wielki –ODRA Ślum Dobrzeń Wielki –  3 – 0 (21-12, 21-8, 21-15)

Nieuprawnieni Chróścice - Kocybek Dobrzeń Mały – 3 – 1 (21-18, 22-20, 15-21, 21--18)

 

15 kolejka

 

SPARTA Dobrzeń Wielki – Nieuprawnieni Chróścice – 2 – 3 (11-21, 16-21, 21-11, 21-19, 11 -15)

Smerfy Dobrzeń WielkI – OT M  Dobrzeń Wlk. - 3 – 1 (21-13, 21-16, 22-24, 21-14)

   
© GZ LZS